Popularne:

Gatunek:

Ocena:

Z roku:

Ocena Filmweb.pl: 6.6 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Seriale
Sierżant Claus Pedersen stacjonuje wraz ze swoją kompanią na afgańskiej prowincji. W tym czasie żona dowódcy, Maria, musi sobie radzić z trudami codziennego życia bez męża i samotnego wychowywania trojga dzieci. Podczas rutynowej misji żołnierze dostają się w krzyżowy ogień talibów. Aby ratować swoich ludzi, Claus podejmuje dramatyczną decyzję, w wyniku której zostaje oskarżony o popełnienie zbrodni wojennej. Konsekwencje czynu powa...
Ocena Filmweb.pl: 6.4 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Thriller
Gdy ofiarą mordercy pada córka policjantki Jess, zostaje ona odsunięta od sprawy. Postanawia sama odnaleźć sprawcę.
Ocena Filmweb.pl: 7.3 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Georgio (Vincent Cassel) pojawia się w życiu Tony (Emmanuelle Bercot) nieoczekiwanie i odwraca je o 360 stopni. Związek z królem życia to jedna wielka impreza. Gdyby tylko godziny spędzone w łóżku, wspólne gotowanie i głupawka w czasie zakupów mogły trwać wiecznie...
Ocena Filmweb.pl: 3.7 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Horror
Gdy znad Atlantyku nadciąga potężny huragan niosący setki rekinów, Fin po raz kolejny stawia czoła niszczycielskiemu żywiołowi, by ocalić rodzinę i całe wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych.
Ocena Filmweb.pl: 3.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Horror
Trąby powietrzne miotające rekinami tym razem zagrażają mieszkańcom Nowego Jorku. Fin usiłuje znaleźć sposób, by uratować swe rodzinne miasto.
Ocena Filmweb.pl: 6.7 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Romans
Film opowiada historię kilku bohaterów, których losy się przeplatają. Tematem przewodnim są trudności w porozumieniu i interpretowaniu zachowania bliskich.
Ocena Filmweb.pl: 5.4 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Fantastyka
Najskuteczniejsi agenci świata w nowej misji. Jeszcze bardziej diaboliczni wrogowie, jeszcze bardziej nowoczesne gadżety, tylko agenci są ciągle tak samo prawdziwi, tylko trochę mniejsi. Tym razem do dwójki nieustraszonych agentów (Carmen and Juni Cortez) dołącza para nowych, małych agentów (Gary i Garty Giggles). Razem wyruszają na ratunek świata, tym razem wrogiem numer jeden jest szalony naukowiec o imieniu Romero (Steve Buscemi).
Ocena Filmweb.pl: 6.9 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Harrison pracuje jako skrzypek i zadurza się w zjawiskowej kobiecie, która zabiła własnego męża. Niestety mężczyzna staje się głównym podejrzanym i zostaje skazany na karę śmierci. Jednak los uśmiecha się do naszego bohatera i daje mu szansę ucieczki.
Ocena Filmweb.pl: 7.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Stanley White to bardzo nietypowy detektyw, który nienawidzi Azjatów. Pewnego dnia zostaje mu przydzielony nadzór nad Chinatown.
Ocena Filmweb.pl: 6.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Kiedy James King (Will Ferrell), milioner zarządzający funduszem hedgingowym, zostaje skazany za oszustwa finansowe, a wyrok odbyć ma w więzieniu San Quentin, sędzia daje mu 30 dni na uporządkowanie swoich spraw. Zdesperowany skazaniec prosi Darnella Lewisa (Kevin Hart), aby ten przygotował go do życia za kratkami. Jednak mimo założeń Jamesa o jego kryminalnej przeszłości, Darnell okazuje się ciężko pracującym właścicielem niewielkiej fi...
Wyników na stronę: 10 | 20 | 30
szukaj video:

| Wybierz sobie wygląd strony:

Oglądaj filmy i seriale konkurencji
Dostęp do katalogu plików video
Playlisty, kanały, własna telewizja!
Elitarna społeczność Films-Online
Szereg nieznanych w Polsce funkcji
Wypożyczalnia filmów bez wychodzenia z domu
Rozszerz swoje możliwości