Popularne:

Gatunek:

Ocena:

Z roku:

Ocena Filmweb.pl: 5.3 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Fantastyka
Historia szesnastoletniej Ann Burden, która wychodzi bez szwanku z nuklearnej wojny w prowincjonalnym amerykańskim miasteczku.
Ocena Filmweb.pl: 6.4 Napisy
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Film nakręcony na podstawie powieści L. P. Hartleya. Posłaniec to 12-letni Chłopiec, Leo Colston. Na początku stulecia spędza wakacje u swojego szkolnego przyjaciela Marcusa, którego rodzina ma wiejską posiadłość w Norfolk. Starsza siostra Marcusa, Marian, jest zaręczona z lordem Triminghamem, utrzymuje jednak stosunki z żyjącym w sąsiedztwie farmerem. Leo, który również zakochał się w Marian, daje się wykorzystać jako posłaniec w ko...
Ocena Filmweb.pl: 5.1 Napisy
Zobacz trailer | Gatunek: Fantastyka
Animowana produkcja ukazująca młodość Master Chiefa, dramatyczne początki programu SPARTAN i pierwsze dni inwazji. Oryginalnie jako dodatek do edycji kolekcjonerskich, specjalnych i limitowanych gry Halo 5: Guardians.
Ocena Filmweb.pl: 5.2 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Brytyjczyk Stuart po przeprowadzce do Los Angeles próbuje odnaleźc swą bratnią duszę.
Ocena Filmweb.pl: 7.7 Dubbing
Zobacz trailer | Gatunek: Bajki
Kiedy posiadająca moc kontroli nad śniegiem i lodem Elsa sprowadza srogą zimę na swoje królestwo, Anna wyrusza w podróż, aby odszukać siostrę oraz zakończyć pogodowe anomalie.
Ocena Filmweb.pl: 5.7 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
Historia Michaela Dublina, promotora nielegalnych walk, który najlepsze czasy ma już za sobą. Pracując z coraz gorszym marginesem, wpada na Katherine Paker, zawodniczkę potrafiącą powalić osobę nawet dwa razy większą od siebie. Pomimo dobrych początków współpracy, przeszłość Michaela w końcu go dopada, gdy nagle stawka idzie w górę i rozgrywka staje się o wiele niebezpieczniejsza niż on i Katherine byli w stanie sobie wyobrazić.
Ocena Filmweb.pl: 6.6 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Przygodowe
Bohaterem filmu jest pewien ekscentryczny farmer (Billy Bob Thornton), którego największym marzeniem jest polecieć w kosmos. W tym celu zaczyna we własnej stodole budować rakietę. Jego sąsiedzi zaczynają patrzeć na niego jak na szaleńca, rząd uważa, że jest niebezpieczny, a dla dziennikarzy staje się tematem sensacyjnych reportaży.
Ocena Filmweb.pl: 7.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
Will Graham prosi psychopatycznego kanibala Lectera o pomoc w ujęciu zabójcy nazywanego przez media Zębową Wróżką.
Ocena Filmweb.pl: 6.4 Lektor
Gatunek: Komedia
Filmy przedstawiają perypetie trójki nieodłącznych szkolnych przyjaciół. Benji, Huey i Bobby spędzają czas głównie na podrywaniu dziewczyn. Najlepiej idzie to Bobby'emu, lokalnemu przystojniakowi, któremu żadna się nie oprze. Benji to skromny chłopak o duszy romantyka, który zakochuje się w pięknych dziewczynach, niestety te odbijane są przez Bobbiego. Huey zaś jako wierny przyjaciel wspiera kolegę i zawsze znajdzie wyjście z najgorsze...
Ocena Filmweb.pl: 4.9 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Thriller
Niedaleka przyszłość. Powietrze zdatne do oddychania nie istnieje. Praktycznie cała ludzkość zniknęła z powierzchni ziemi, a ci nieliczni, wybrani do odrodzenia rodzaju ludzkiego, przebywają w stanie kontrolowanej hibernacji. Dwaj mężczyźni, których zadaniem jest stanie na straży tej ostatniej nadziei rodzaju ludzkiego desperacko walczą, by - przebywając w izolacji - zachować zdrowe zmysły i życie.
Wyników na stronę: 10 | 20 | 30
szukaj video:

| Wybierz sobie wygląd strony: