Telewizja internetowa

Popularne:

Gatunek:

Ocena:

Z roku:

Ocena Filmweb.pl: 6.2 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Fantastyka
Film oparty na na legendarnej historii 47 roninów z początku XVIII wieku. Grupa samurajów przez rok planowała zemstę za śmierć swojego pana na urzędniku sądowym. Winni morderstwa, zgodnie z kodeksem bushido, popełnili grupowe seppuku. Do dziś uważani są za bohaterów narodowych, symbol walki o sprawiedliwość nawet za cenę życia.
Ocena Filmweb.pl: 6.8 Napisy
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Historia byłego więźnia, który na swej drodze spotyka nastolatka, Gary'ego, i jego lekkomyślnego ojca alkoholika.W roli głównej Nicolas Cage.
Ocena Filmweb.pl: 6.1 Napisy
Zobacz trailer | Gatunek: Fantastyka
W międzynarodowej szkole w Dżakarcie, nauczyciel filozofii spośród swoich dwudziestu uczniów wybiera dziesiątkę, która w razie nuklearnej apokalipsy schroni się pod ziemią w celu "odbudowy" ludzkiej rasy.
Ocena Filmweb.pl: 7.1 Napisy
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
16-letnia Apple (Vanessa Hudgens) nigdy nie miała łatwego życia. Jej matka June (Rosario Dawson) to uzależniona prostytutka, która znęca się nad nią fizycznie i psychicznie, a także namawia córkę do pójścia w swoje ślady. Apple zna każdy zakątek swej dzielnicy, każdą ciemną uliczkę, w której niejednokrotnie szukała schronienia. Dziewczyna jednak jest twarda, sprytna i nie poddaje się łatwo losowi. Chcąc czegoś więcej od życia, p...
Ocena Filmweb.pl: 8.1 Dubbing
Zobacz trailer | Gatunek: Familijny
Nastoletnia Meg żyje ze świadomością klątwy, która spoczywa na jej rodzinie. Złowrogi czar sprawia, że jej bliskich prześladuje pech.
Ocena Filmweb.pl: 6.2 Polski
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Kazik rodzi się w dniu, w którym Kazimierz Deyna strzela swojego słynnego gola w meczu z Portugalią w 1977 roku. Jego ojciec bierze to za znak: postanawia, że syn zostanie następcą słynnego piłkarza. Wspólne treningi nie przynoszą wprawdzie specjalnych rezultatów, jednak ojciec uparcie wierzy we wrodzony piłkarski talent syna. Również szkolenie pod okiem profesjonalnego trenera – miejscowego rolnika zdradza, że futbol nie jest powołaniem...
Ocena Filmweb.pl: 6.3 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Po rozwodzie z mężem Amy (Melanie Lynskey) wraca do rodzinnego domu. Kobieta bardzo przeżywa swoje niepowodzenia. Odzyskuje radość życia i niezależność dzięki romansowi z dużo młodszym od siebie początkującym aktorem Jeremym (Christopher Abbott). Boi się, że jej bliscy i znajomi nie zaakceptują związku dojrzałej kobiety po przejściach i dziewiętnastolatka.
Ocena Filmweb.pl: 7.2 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Jest rok 1987, Bagdad to plac zabaw dla bogaczy, gdzie wszystko ma swoją cenę, gdzie zakorzeniona jest zdrada i korupcja. Gdy do pałacu Saddama zostaje wezwany porucznik Latif Yahia (Dominic Cooper) - dostaje on ultimatum: jeśli nie stanie się dublerem syna Hussaina - jego rodzina zginie. Rozpoczyna więc swą podróż jako jeden z najpotężniejszych i najbardziej znienawidzonych. Uczy się mówić, chodzić i wyglądać jak Uday Hussain. Doświadcza...
Ocena Filmweb.pl: 6.7 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Thriller
Odnoszący sukcesy artysta traci kontrolę nad swoim życiem, gdy ginie jego córeczka. W pewnym momencie pojawia się szansa na nowy początek, ale nic nie jest tym, czym się wydaje.
Ocena Filmweb.pl: 7.5 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Mroczny thriller braci Coen (Ethana i Joela), rozwijający się w prawdziwy dramat egzystencjalny - na 8 nominacji do Oskara (4 statuetki, w tym za najlepszy film i reżyserię). Pewien myśliwy (Josh Brolin) natrafia niedaleko granicy z Meksykiem na przedziwne znalezisko: paczki heroiny, 2 miliony dolarów i kilka ciał. Niewiele myśląc, zabiera pieniądze, co sprowadza mu na głowę prawdziwe kłopoty, z szalonym płatnym mordercą (nagrodzony Złotym ...
Wyników na stronę: 10 | 20 | 30szukaj video:

| Wybierz sobie wygląd strony: