Popularne:

Gatunek:

Ocena:

Z roku:

Ocena Filmweb.pl: 7.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Thriller
Uznawany za nieżywego były żołnierz oddziałów jednostek specjalnych wiedzie spokojne poukładane życie. Gdy pewnego dnia podejmuje decyzję, aby pomóc swojej znajomej Teri, wchodzi w zatarg z prawem oraz rosyjskimi mafiozami. Czy uda mu się pomóc przyjaciółce i jakie niespodzianki zgotują dla niego bezlitośni gangsterzy?
Ocena Filmweb.pl: 6.9 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Oparta na faktach autentycznych historia młodej kolarki, które pewnego dnia zostaje pomówiona o stosowanie niedozwolonych środków dopingu. Czy uda się jej przejść testy po raz drugi i oczyścić swoje dobre imię?
Ocena Filmweb.pl: 5.7 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Film opowiada historię Donatelli Versace, która to tragicznym zabójstwie jej brata musi wrócić w rodzinne strony i poprowadzić jego interesy w rozkwitającym domu mody.Czy uda jej się wynieść firmę na szczyt sławy?
Ocena Filmweb.pl: 6.5 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Zdobywcy Oscarów Al Pacino ("Zapach kobiety"), Christopher Walken ("Łowca jeleni") i Alan Arkin ("Operacja Argo") tym razem spotykają się w komedii kryminalnej i udowadniają że na dobrą jatkę nigdy nie jest za późno. Trzech starszych gangsterów nie musi już doglądać interesu i postanawia dobrze się bawić oraz cieszyć się urokami dnia codziennego. Pewnego dnia sprawy się komplikują kiedy na horyzoncie pojawia się postać domniemanego sz...
Ocena Filmweb.pl: 7.1 Dubbing
Zobacz trailer | Gatunek: Bajki
Tulio i Linda ruszają w podróż do pięknej,słonecznej Brazylii, chcą oni swatać ze sobą dwoje ostatnich przedstawicieli ich gatunku i tym samym zapobiec wyginięciu tych wspaniałych ptaków. Jednak na miejscu sprawa okazuje się być bardziej skomplikowana.Czy ich populacja będzie w stanie przetrwać?
Ocena Filmweb.pl: 6.3 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Któregoś dnia reporter łapie trop eksperymentalnego oddziału wojskowego, który składa się z żołnierzy. Sprawa zaczyna nabierać tępa, gdy dziennikarz dowiaduje się, że w tej niby tajniej jednostce żołnierze posiadają zdolności paranormalne. Czy nasz bohater dotrze do prawdy i ujawni ją całemu światu?
Ocena Filmweb.pl: 6.7 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Carter przeżywa zawód miłosny w związku i postanawia wyjechać do chorej babci, żeby się nią opiekować w czasie choroby. Po przyjeździe szybko poznaje trzy dość atrakcyjne sąsiadki i od razu zaczyna dobrze się z nimi dogadywać oraz spędzać czas. Czy chłopak zakocha się w którejś z dziewczyn?
Ocena Filmweb.pl: 5.5 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
Szalony motocyklista wraca w rodzinne strony, aby dokończyć to co wcześniej zaczął i zostawić wszystkie troski za sobą. Jednak po przyjeździe niemal natychmiast zostaje uwikłany w nową intrygę, którą uknuł jego dawny przeciwnik. Czy uda mu się oczyścić dobre imię rodziny?
Ocena Filmweb.pl: 7.3 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Val poznaje córkę bardzo zaborczego urzędnika i od razu się z nią zaręcza. Całą sytuację komplikuje fakt, iż jego ojciec jest prowadzącym bar nocny gejem z prawdziwego zdarzenia. Jak potoczą się dalsze lisy bohaterów i czy teściowe będą w stanie się jakoś dogadać?
Ocena Filmweb.pl: 7.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Tango & Cash to historia o dwóch bardzo skutecznie działających policjantach, którzy próbują wbić się na szczyt sławy. Zostają wrobieni w zabójstwo,którego żaden z nich się nie dopuścił.Aby oczyścić się z zarzutów uciekają z więzienia i zaczynają na własną rękę szukać ludzi odpowiedzialnych za ten spisek. Czy im się to uda i czy wyjdą cało z tej ciężkiej misji?
Wyników na stronę: 10 | 20 | 30
szukaj video:

| Wybierz sobie wygląd strony: