Popularne:

Gatunek:

Ocena:

Z roku:

Ocena Filmweb.pl: 4.5 Napisy
Zobacz trailer | Gatunek: Horror
Telewizyjna reporterka, Angela Vidal, zostaje uratowana z ruin budynku i odwieziona na bardzo stary, wielki tankowiec, gdzie ma przejść ona szczegółowe badania i leczenie.Jednak jej plany komplikują się nagle, gdy na statu zaczynają się dziać dziwne rzeczy.Angela sama staje do walki z wrogiem.Czy uda jej się przeżyć?
Ocena Filmweb.pl: 5.9 Napisy
Zobacz trailer | Gatunek: Horror
Jest to współczesna wersja filmu o starodawnej lalce, która po napadzie na dom swojego pana zostaje opętana przez okultystów i przemienia się w głodną krwi bestię, która terroryzuje małżeństwo. Co wyniknie z tej historii i czy para zdoła ujść z życiem?
Ocena Filmweb.pl: 5.2 Napisy
Zobacz trailer | Gatunek: Horror
Sześćdziesiąt pięć lat temu w pewnym miasteczku doszło do tragicznych wydarzeń i makabry spowodowanej przez tajemniczego mordercę, którego nigdy nie odnaleziono. Po upływie tego czasu sprawa przycicha i morderca powraca w dawne strony i znowu zaczyna zabijać. Czy uda się go złapać i postawić przed sądem?
Ocena Filmweb.pl: 6.9 Napisy
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Jest to wzruszająca opowieść o młodym chłopcu, który mieszka w ogarniętej wojną domową Sudanie. Pewnego dnia nasz bohater wygrywa w konkursie wylot do Stanów Zjednoczonych. Zobaczy czy ta podróż na zawsze odmieni jego życie
Ocena Filmweb.pl: 5.7 Napisy
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
Opowieść zainspirowana prawdziwą historią o przemytniku, który chciał przewieść narkotyki przez granicę w swoim żołądku, ale niestety zostaje zatrzymany przez australijską policję. Gdy tylko do tego dochodzi mężczyzna próbuje zrobić wszystko aby pozbyć się dowodów zbrodni. Czy mu się uda i wróci cało do ojczyzny?
Ocena Filmweb.pl: 5.9 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
When the Game Stands Tall jest to historia nauczyciela popularnego w całych Stanach Zjednoczonych futbolu. Bob Ladouceur zostaje przeniesiony do szkoły De La Salle High School,gdzie ma trenować miejscową drużynę Spartan. Na początku sprawia mu to trochę problemów, lecz efekt końcowy jest powalający. Czy drużynie z prowincji uda się wygrać mistrzostwo?
Ocena Filmweb.pl: 7.2 Dubbing
Zobacz trailer | Gatunek: Bajki
Jest toi opowieść o Hrabi Draculi i jego 118-letniej córce, która wraz z nim prowadzi nieduży hotel w Transylwanii i wiedzie beztroskie życie. Któregoś dnia sytuacja nagle się komplikuje, gdy dziewczynka zaprzyjaźnia się z ludzkim chłopcem i wprowadza rodzinę w niezłe kłopoty. Jak zareaguje na taką sytuację jej ojciec i czy uda im się wybrnąć z tej sytuacji?
Ocena Filmweb.pl: 7.6 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Fantastyka
"Jestem Bogiem" to opowieść o Eddiem, który jest niespełnionym popadającym w coraz większą depresję pisarzem. Pewnego dnia spotyka on na swojej drodze mężczyznę handlującego specjalnym narkotykiem wymyślonym przez NZT. Już jedna tabletka tego cudownego wynalazku sprawia iż nasz bohater staje się geniuszem i człowiekiem odnoszącym sukcesy. Po jakimś czasie eliksir młodości naszego bohater zaczyna powoli się kończyć. Jak z tym Faktem ...
Ocena Filmweb.pl: 5.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Horror
Autobus przewożący skazańców bierze udział w wypadku i rozbija się gdzieś niedaleko lasów Zachodniej Wirginii. Ci, którzy przetrwali rozpoczynają walkę o przetrwanie z okrutnymi kanibalami. Czy uda im się przeżyć i kto wyjdzie cało z tej krwawej rozgrywki?
Ocena Filmweb.pl: 6.6 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Fantastyka
Bruce od czasów napromieniowania szuka niezawodnego lekarstwa, które będzie w stanie pomóc mu zachować ludzką postać. Gdy tylko państwo dowiaduje się o niezwykłej sile, którą posiada nasz bohater wysyła agenta KGB, żeby go schwytał. Czy mu się to uda, a może Bruce znajdzie w końcu upragnione antidotum?
Wyników na stronę: 10 | 20 | 30
szukaj video:

| Wybierz sobie wygląd strony: