Popularne:

Gatunek:

Ocena:

Z roku:

Ocena Filmweb.pl: 7.3 Lektor
Gatunek: Akcja
Pod koniec II wojny światowej, w kwietniu 1945 roku, wojska alianckie przygotowują swój ostateczny atak na europejskim teatrze wojny. Zahartowana w boju załoga czołgu Sherman pod dowództwem sierżanta Wardaddy'ego (Brad Pitt) znajduje się na tyłach wroga. Żołnierze podejmują heroiczną decyzję przeforsowania linii ognia i wkroczenia do serca nazistowskich Niemiec. Wardaddy i jego ludzie muszą stanąć do walki z liczniejszymi oddziałami wroga...
Ocena Filmweb.pl: 6.4 Lektor
Gatunek: Akcja
OpisZrealizowana z ogromnym rozmachem, pełna akcji i znakomitych efektów specjalnych mroczna wizja świata na krawędzi upadku. Jest niedaleka przyszłość. Przez świat przetoczyła się fala wyniszczających wojen. Władza jest w rękach organizacji przestępczych fanatycznych sekt religijnych. Wszystko wskazuje na to, że Apokalipsa jest bliska. Toorop nie zna innego życia niż wojna. Sztukę zabijania doprowadził do mistrzostwa. Jego światem rzą...
Ocena Filmweb.pl: 5.3 Napisy
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Piękna studentka literatury dziwnym trafem zapoznaje przystojnego miliardera. Po pewnym czasie para zakochuje się w sobie i zaczyna ich łączyć bardzo nietypowa więź.
Ocena Filmweb.pl: 5.5 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Natalie and Nick jak głosi legenda mają tylko tydzień, żeby się spotkać i rozpalić w sobie wzajemne uczucie, ponieważ razem wrzucili pieniążek do "zaczarowanej" fontanny nawet o tym nie wiedząc.
Ocena Filmweb.pl: 6.4 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Pierre to starszy żonaty mężczyzna, który pewnego dnia spotyka na swojej drodze życiowej piękną Else i traci dla niej głowę.
Ocena Filmweb.pl: 6.7 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Fantastyka
Odległa przyszłość z powodu napromieniowania Ziemi ludzkość przeniosła się na księżyc Saturna, Tytana. Jack Harper przez przypadek wpada na trop tajemnicy, która na zawsze może zmienić przyszłość ludzkości i ich światopogląd.
Ocena Filmweb.pl: 6.5 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Fantastyka
W tej części ludziom przyjdzie zmierzyć się z Cyloni, które zostały stworzone, żeby służyć ludziom, ale niestety zbuntowały się i wystąpiły przeciwko nim.
Ocena Filmweb.pl: 7.4 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Wojenne
Do oddziału amerykańskiej piechoty morskiej zostaje przydzielony i wysłany do Iraku nowy członek ekipy. Razem z kolegami z jednostki musi stawić czoła twardym warunkom, które panują na froncie.
Ocena Filmweb.pl: 6.9 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Rozpieszczona, ale bogata dziewczyna o imieniu Tamsin postanawia spędzić wakacje na wsi o nazwie Yorkshire, gdzie po jakimś czasie zapoznaje lokalną dziewczynę, Monę. Wkrótce pomiędzy nastolatkami zaczyna rodzić się prawdziwe uczucie.
Ocena Filmweb.pl: 6.8 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Gliniarz z Paryża, Hubert Fiorentini, przybywa do Tokio, aby wziąć udział w ceremonii pogrzebowej dawnej ukochanej. Po przylocie na miejsce dociera do niego informacja, że ma nastoletnią córkę, która jest ścigana przez japońskich mafiozów.
Wyników na stronę: 10 | 20 | 30
szukaj video:

| Wybierz sobie wygląd strony: