Popularne:

Gatunek:

Ocena:

Z roku:

Ocena Filmweb.pl: 6.2 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Film o ludziach, których drogi splatają się 14 lutego na ulicach Los Angeles.
Ocena Filmweb.pl: 7.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Thriller
Podczas przemówienia prezydenta USA w Salamance dochodzi do zamachu. Jeden ze świadków zdarzenia jest przekonany, że kamerą nagrał sprawcę.
Ocena Filmweb.pl: 6.5 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Thriller
Udane małżeństwo postanawia wynająć w swoim domu pokój słynnemu lekarzowi. Obecność mężczyzny szybko odmienia życie współlokatorów.
Ocena Filmweb.pl: 8.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Niewidomy emerytowany pułkownik Frank Slade staje się bardzo dobrym nauczycielem życia dla nieśmiałego, dużo młodszego od siebie studenta.
Ocena Filmweb.pl: 4.7 Dubbing
Zobacz trailer | Gatunek: Bajki
Podczas spotkania przy ognisku jeleń Elliot opowiada o wilkołaku, co przestrasza niedźwiedzia Bogusia tak bardzo, iż ten opuszcza wspólną wyprawę. Jego przyjaciele wpadają na pomysł, by pomóc mu pozbyć się lęków.
Ocena Filmweb.pl: 4.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
Zamaskowany mściciel próbuje ujawnić spisek, który może odwrócić bieg historii.
Ocena Filmweb.pl: 4.6 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Familijny
W sytuacji, gdy jego ojciec został uznany za zaginionego podczas jednej z akcji wojskowych, a matka walczy o życie w szpitalu, młody chłopiec znajduje pocieszenie w piłce nożnej. Jednak by osiągnąć sukces będzie musiał przezwyciężyć wiele przeszkód.
Ocena Filmweb.pl: 6.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Tracy to świeżo upieczona uczennica nowojorskiego college'u. Zostaje ona uratowana przed samotnością przez przyrodnią siostrę Brooke, która wikła ją w multum miejskich przygód.
Ocena Filmweb.pl: 5.3 Napisy
Zobacz trailer | Gatunek: Przygodowe
Dina ma umiejętność zaglądania w głąb każdego człowieka i rozpoznawania jego zamiarów. Jej matka, po której to odziedziczyła, zostaje wezwana do zamku, aby pomogła rozwiązać sprawę morderstwa rodziny królewskiej. Na drugi dzień po Dinę przyjeżdża tajemniczy Drakan. Okazuje się, że to pułapka, a Drakan chce przejąć władzę. Dziewczynka trafia do lochu, gdzie poznaje jedynego spadkobiercę króla, Nico, który jest uznawany za winne...
Ocena Filmweb.pl: 5.7 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Fantastyka
Detektyw (Raúl Méndez) chce dopaść dwóch braci (Humberto Busto i Fernando Álvarez). Gdy zjawia się w ich domu, aby dokonać aresztowania, dochodzi do szarpaniny. Czteroosobowa rodzina wybiera się na wycieczkę. Mała córeczka dostaje ataku astmy podczas drogi. W obu przypadkach bohaterowie słyszą wybuch, w wyniku którego w niewyjaśnionych okolicznościach zostają uwięzieni w czasie i przestrzeni. Detektyw zbiega na parter, żeby odkryć, że...
Ocena Filmweb.pl: 5.5 Dubbing
Zobacz trailer | Gatunek: Fantastyka
Początkujący autor przewodników turystycznych, w czasie pierwszej podróży służbowej, trafia do krainy Liliputów.
Ocena Filmweb.pl: 7.8 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Oparty na bestsellerowej powieści o tym samym tytule „Lektor”, to hipnotyzująca historia pełnej tajemnic miłości, której akcja toczy się w targanych wojną i powojennych Niemczech. Hanna (Kate Winslet) udziela pomocy Michaelowi Bergowi (David Kross), który zasłabł na ulicy, wracając ze szkoły. W ten sposób krzyżują się losy młodego wrażliwego ucznia i pięknej, choć starszej od niego kobiety, którą jest zafascynowany od pierwszej c...
Ocena Filmweb.pl: 6.7 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Horror
Chcesz zobaczyć coś naprawdę przerażającego? Steven Spielberg wraz z przyjaciółmi zaprasza do świata niesamowitego, niezgłębionego, do bram niekończącej się otchłani mrocznej strefy gdzie w czterech, filmowych nowelach pozwoli rzucić nam się w ramiona strachu. Cztery oblicza piątego wymiaru, leżącego gdzieś pomiędzy światłem, a ciemnością. Historia mężczyzny, którego nienawiść i uprzedzenia poprowadzą do zguby gdy pewnej nocy...
Ocena Filmweb.pl: 5.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Thriller
Niebezpieczeństwo pojawia sie w pozornie mrocznym miejscu w tym pelnym napiecia thrillerze z Natasha Henstridge, Jasonem Patric’em i Scottem Adkinsem w rolach glównych. Kiedy zamozna kobieta (Henstridge) staje sie celem ofiarą doswiadczonych wlamywaczy, jej jedynym ratunkiem jest kontakt telefoniczny ze specjalista systemów bezpieczenstwa (Patric). Jednak czy kobieta zda sie na niepewne polaczenie, aby uratowac sie z niebezpieczenstwa ze strony coraz...
Ocena Filmweb.pl: 6.2 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Horror
Młoda pisarka odkrywa, że jej nowy, uroczy mąż nie jest w rzeczywistości tym, za kogo się podaje.
Ocena Filmweb.pl: 5.6 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Bardzo mało rozgarnięta funkcjonariuszka policji, ma za zadanie przetransportować świadka koronnego do sądu. Jednak po drodze czeka ich mnóstwo nieprzewidzianych przygód.
Ocena Filmweb.pl: 5.5 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Angie od dawna podkochuje się w swoim koledze ze szkoły, jednak presja na sukces, którego rodzina oczekuje od Marco, sprawia, że chłopak nie chce się poważnie angażować. Angie się jednak nie poddaje. Po studiach dziewczyna rozpoczyna pracę w Szanghaju, aby znaleźć się bliżej ukochanego. Niestety, chłopak wraca z podróży służbowej z Tajwanu z… nową dziewczyną. Angie nie przyjmuje do wiadomości porażki i postanawia za wszelka cenę ...
Ocena Filmweb.pl: 7.2 Polski
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
"Kundel" ma 11 lat i ucieka z sierocińca. Kiedy matka nie chce przyjąć go z powrotem, chłopiec zamieszkuje na starej barce.
Ocena Filmweb.pl: 6.7 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Inne
Była agentka FBI pracuje w klubie jako striptizerka.
Ocena Filmweb.pl: 6.5 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Suzanne marzy o karierze w telewizji. Za namową męża, pomimo wyższych aspiracji, podejmuje pracę jako prezenterka pogody.
Wyników na stronę: 10 | 20 | 30

szukaj video:

| Wybierz sobie wygląd strony:

Oglądaj filmy i seriale konkurencji
Dostęp do katalogu plików video
Playlisty, kanały, własna telewizja!
Elitarna społeczność Films-Online
Szereg nieznanych w Polsce funkcji
Wypożyczalnia filmów bez wychodzenia z domu
Rozszerz swoje możliwości