Popularne:

Gatunek:

Ocena:

Z roku:

Ocena Filmweb.pl: 6.9 Dubbing
Zobacz trailer | Gatunek: Bajki
W tej części Minionki tracą swojego szefa i popadają w depresję. By uratować sytuację, Kevin ze Stuartem i Bobem ruszają w podróż, aby odszukać godnego ich służby złoczyńcę.
Ocena Filmweb.pl: 6.8 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Film opowiada historię trojga nastolatków, którzy mają którzy mają obsesję na punkcie hip-hopowej subkultury z lat 90. Razem postanawiają założyć zespół Awreeoh (wym. Oreo), którego przebój „Don’t Get Deleted” stał się utworem promującym film.
Ocena Filmweb.pl: 5.8 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Horror
Podczas kręcenia jednego z dokumentów o chorobie Alzheimera, na którą choruje Deborah, ujawniają się inne, nadnaturalne przyczyny stanu kobiety. Zło zaczyna zagrażac rodzinie chorej i ekipie.
Ocena Filmweb.pl: 6.2 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Horror
Grupka osób ze wszystkich sił próbuje sobie przypomniec, jakim cudem znalazła się w lesie obok sterty gnijących ciał ludzkich.
Ocena Filmweb.pl: 4.7 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Horror
Szóstka młodych osób, szuka wrażeń ekstremalnych i wynajmuje przewodnika. Ten nie robiąc sobie nic z surowych zakazów, zabiera grupkę do owianego mroczną tajemnicą miasta-widmo.
Ocena Filmweb.pl: 5.7 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Horror
Znany psychiatra i jego młoda przeprowadzają się do spokojnego domu na odludziu. Niestety na miejscu przyjdzie im zmierzyć się ze swoimi lękami oraz słabościami.
Ocena Filmweb.pl: 7.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Przed podróżą do Kolumbii były wojak chce jeszcze raz zaszalec ze swoim najlepszym przyjacielem w Los Angeles.
Ocena Filmweb.pl: 6.9 Dubbing
Zobacz trailer | Gatunek: Bajki
Gwiazda serialu telewizyjnego Grom dowiaduje się, że mają zastąpi go młodszym psem. Dalmatyńczyk Ciapek pomaga mu udowodnic, że wciąż może być bohaterem, kiedy znowu na ich drodze staje okrutna Cruella DeMon
Ocena Filmweb.pl: 7.8 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
W czasie zatrzymania policja brutalnie obchodzi się z podejrzanym arabskiego pochodzenia, co skutkuje tym, że ludzie wychodzą na ulice Paryża i dochodzi do walk pomiędzy młodzieżą z mniejszości narodowej a stróżami prawa.
Ocena Filmweb.pl: 6.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Film opowiada bardzo głośną historię dziennikarza , który przez kilka lat utrzymywał kontakt z mordercą , który ukrywał się przez bardzo długi czas poza granicami USA.
Ocena Filmweb.pl: 6.7 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Przygodowe
Szeryf, który pilnuje prawa na Dzikim Zachodzie przywdziewa maskę i z pomocą wiernego Indianina chce pomścić poległych towarzyszy.
Ocena Filmweb.pl: 6.3 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Horror
Chłopka, który jest prześladowany zapoznaje młodą wampirzycę i odkrywa on, że żyje ona wraz ze swoim opiekunem w tajemnicy.
Ocena Filmweb.pl: 6.3 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
W tej częsci Erik i Cooze przenoszą się do collegu, który od samego początku przypada im do gustu. Na miejscu odwiedzają kuzyna Erika - Dwighta, który jest przewodniczącym bractwa Beta. Aby do niego przysąpic Erik i Cooze muszą wykonac 50 zadań do końca semestru. Po pewnym czasie bractwo Beta wyzywa bractwo Geek na pojedynek - Olimpijskie Gry - dawne rytualne zawody pomiędzy bractwami, zakazane 40 lat wcześniej. Zadania uczestników to m.in. ...
Ocena Filmweb.pl: 6.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
W tej części Erik Stifler, że może byc pierwszym uczniem, który ukończy liceum jako prawiczek i postanawia dołożyc wszelkich starań, aby to zmienic. Erik postanawia odwiedzic swojego kuzyna, który jest gwiazdą szkoły i wziąc udział w niesławnym dorocznym wyścigu - "Nagiej mili", w czasie którego jego oddani przyjaciele i grupka niespecjalnie odzianych panienek zrobią wszystko, by był to niezapomniany weekend. Nadziewany naprawdę gorący...
Ocena Filmweb.pl: 6.5 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Horror
Przyjaciele Yumi zaczynają ginąć w niewyjaśnionych okolicznościach, po tym jak dostają tajemniczą wiadomość głosową o okolicznościach własnej śmierci. Po jakimś czasie dziewczyna też otrzymuje taką informację.
Ocena Filmweb.pl: 7.2 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Dwóch nastolatków postanawia wziąc starszą od siebie, śliczną kobietę w podróż, która na zawsze zmieni ich dotychczasowe życie.
Ocena Filmweb.pl: 6.7 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Inne
Bezrobotny, czarnoskóry weteran wojenny dostaje bardzo dobrze płatne, lecz podejrzane zadanie odszukania białej kobiety.
Ocena Filmweb.pl: 5.7 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Horror
Detektyw Mark Lewis i psycholog z wydziału zabójstw Elizabeth Klein przesłuchują podejrzanego. Jest nim skuty Ascot John, wyjaśniający okoliczności straszliwej rzezi, podczas której piątka jego przyjaciół została brutalnie zamordowana. Z jego opowieści dowiadujemy się, że wszyscy z nich byli amatorskimi łowcami duchów, szukającymi paranormalnych zjawisk w jednym z opuszczonych domów, uważanym za nawiedzony. Jednak ich niewinne i nieszko...
Ocena Filmweb.pl: 7.9 Dubbing
Zobacz trailer | Gatunek: Bajki
Kiedy Riley wraz z rodzicami opuszcza rodzinne strony i przenosi się do San Francisco, usiłuje dostosować się do nowej sytuacji. Jak każdym z nas, bohaterką kierują emocje: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Dorastanie bywa trudne, także dla Riley. Chociaż Radość robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę, dziewczynce nie jest łatwo odnaleźć się w nowym mieście, domu i szkole…
Ocena Filmweb.pl: 6.5
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Supertrio Meryl Streep (trzykrotna laureatka Oscara), Jonathan Demme (Oscar za "Milczenie owiec", "Filadelfia", "Rachel wychodzi za mąż") i Diablo Cody (Oscar za scenariusz do filmu "Juno") przedstawia historię starzejącej się gwiazdy rocka (Meryl Streep ), która w młodości porzuciła rodzinę na rzecz show biznesu. Teraz wraca na łono rodziny, a właściwie próbuje pozbierać jej szczątki. Nie jest przy tym pokorna i cierpliwa, tak jak współc...
Wyników na stronę: 10 | 20 | 30
szukaj video:

| Wybierz sobie wygląd strony:

Oglądaj filmy i seriale konkurencji
Dostęp do katalogu plików video
Playlisty, kanały, własna telewizja!
Elitarna społeczność Films-Online
Szereg nieznanych w Polsce funkcji
Wypożyczalnia filmów bez wychodzenia z domu
Rozszerz swoje możliwości