Popularne:

Gatunek:

Ocena:

Z roku:

Ocena Filmweb.pl: 6.7 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
John Hatcher (Steven Seagal) wieloletni agent powołany do specjalniej służby ma walczyć z handlem prochami na ulicach Chicago. Jednak ten zawód zaczyna mu coraz bardziej uwłaczać. Kiedy podczas zwykłej misjii zostaje zabity jego partner, John odchodzi ze służby. Powraca do rodzinnego miasteczka i i zaczyna wieść normalne, spokojne życie. Ta sielanka jednak kończy się niebawem. Pewnego spokojnego dnia dostaje cynk od dawnego przyjaciela z woj...
Ocena Filmweb.pl: 6.9 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Fantastyka
Szeryf zostaje wysłany w podróż na trzecią gwiazdę Jowisza, zeby wyjaśnić co kryje się za tajemnicą licznych samobójstw i zabójstw mających tam miejsce. Czy mu się to uda?
Ocena Filmweb.pl: 6.4 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Czwórka rodzeństwa po zwariowanym dzieciństwie powraca w swoje rodzinne strony.Razem z nimi jest również ich matka oraz zbierania innych osób związanych z rodziną.W rodzinnym gronie udaje im się rozwiązac wszystkie problemy a to wszystko w atmosferze zabawnych sytuacji.
Ocena Filmweb.pl: 8.5 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Zwariowana komedia dla wielbicieli gatunku American Pie.Terapia męska na pęknięte serce dla mężczyzn jakiej jeszcze nie było.
Ocena Filmweb.pl: 7.1 Napisy
Zobacz trailer | Gatunek: Fantastyka
Kilku legendarnych gliniarzy łączy swoje siły i planuje powstrzymac - mitycznego mistrza kung-fu, który planuje osiągnąc władzę absolutną. W roli głównej Ronald Cheng.
Ocena Filmweb.pl: 6.4 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Przyjaciółki po zakończeniu liceum chcą stracic dziewictwo.Ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę w momencie , gdy zakochują się w tym samym chłopaku.
Ocena Filmweb.pl: 5.2 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Dwóch gotowych na wszystko, żeby udowodnić że jeden jest lepszym ojscem od drugiego rodziców wdaje się otwartą gre o tytuł najlepszego taty, który bedzie w stanie wyprawić lepszą Gwiazdkę. Bardzo ozabawowy, wyluzowany tata Larry (Larry The Cable Guy - Auta i Auta 2) rusza w miasto w poszukiwaniu idaealnego prezętu dla swojej ośmioletniej córki, Noel. Najpopularniejsza maskotka w tym sezonie, miś Harrison, jest sprzedana i nieosiągalna dla...
Ocena Filmweb.pl: 5.8 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Bajki
Święty Mikołaj w tym roku jest zmęczony i postanowia przejść na emerture, żeby dać młodszym pole do popisu. Jego następcą ma zostać 7-letni Nicolas. Młody Chłopiec bardzo przejmuje się swoim nowym zakresem obowiązków, a tylu spraw musi dopilnować: zapakować prezenty, przydzielić świąteczne paczki, przygotować sanie do dalekiej podrózy. To za dużo jak na 7-letni umysł Nicolasa. Na przekór chłopcu w tym roku magia swiąt zaczyna p...
Ocena Filmweb.pl: 6.5 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Emma (Natalie Portman) i Adam (Ashton Kutcher) przypadkiem wpadają na siebie po kilku latach. Ponieważ Emma cierpi na swego rodzaju "alergię na związki", a Adam zupełnie je odrzucił – zresztą dlatego, że jego ojciec (Kevin Kline) uwiudł jego była miłość - oboje postanawiają dać ujść emocjom, z którymi się spotyka będąc w romantycznym związku i proponuje przyjazn. Zero zaangażowania, oszustw, zazdrości, wspólnych śniadań, tęsk...
Ocena Filmweb.pl: 7.5 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
Były snajper marines wyrusza w niebezpieczną misję. Ma ochraniać głowe państwa Stanów Zjednoczonych.Czy mu sie uda i czy wyjdzie cało z tak odpowiedzialnego zadania?
Ocena Filmweb.pl: 6.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Fantastyka
Trójka przyjaciół na codzien zajmująca się pilotwaniem samolotów dostaje zadanie. Mają przetestować oni najnowocześnieją przygotowaną do lotu maszyne , sterowaną przez sztuczną inteligencję. Podczas lotu próbnego komputer ulega awarii i wymyka się spod kontroli. Czy naszym pilotom uda się ujarzmić dziką maszynę?
Ocena Filmweb.pl: 7.4 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Jest rok 1918 rok pewien włoski duchowny otrzymuje tzw. stygmaty na dłoniach, stopach i na boku, przyczyn ich otrzymania nie można wyjaścnić w żaden logiczny sposób . Władze świeckie potraktowały ten dar z ogromnym bezpieczeństwem; w 1923 Ojciec Pio dostał zakaz prowadzenia Mszy Świętych, by - jak opisano w decyzji Kongregacji Świętego Oficjum - "chcemy uniknąć szybkiego rozgłosu wobec parafian". Zakaz ten zniesiono dziesięć lat późn...
Ocena Filmweb.pl: 6.4 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Thriller
Grupa komandosów prześlizguje się na pokład przejętego przez zamachowców samolotu jest to jedyną nadzieja na ocalenie podróżujących oraz milionów ludzi. Czy pólłkownik Austin Travis (Steven Seagal) wraz ze swoimi kompanami bedzie w stanie odbić maszyne z rąk terrorystów?
Ocena Filmweb.pl: 6.5 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Fantastyka
Druga częśc historii o potężnym wojowniku, który rusza w misje odnalezienia porwanej księżniczki, Jehnny. Ma nadzieję, że dzięki uda mu się odzyskać swoją miłość. Jakie przygody czekają naszego bohatera po drodze i czy efekt końcowy bedzie taki jak postanowił na początku wyprawy?
Ocena Filmweb.pl: 7.7 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Thriller
Żeby rozpocząć swój własny biznes Jerry musi skąbinować dużą ilość gotówki Postanawia upozorować porwanie swojej żony i wziąść okup od jej zamożnego ojca czyli jego teścia. Czy rodzice panny młodej zdobędą pieniądze na czas?
Ocena Filmweb.pl: 6.8 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Kevin znowu zostaje pominięty przez rodzine podczas wyjazdu na święta i przypadkiem trafia do Nowego Jorku, gdzie spotyka swoich starych znajomych złodziejaszków, którzy chcieli niegdyś okraść jego dom. Kevin bez zastanowienia podejmuje walkę z przestępcami i chce zapobiec próbie obrobienia sklepu z zabawkami. Czy mu się to uda i jakie pułapki przyszykował nasz mały bohater tym razem?
Ocena Filmweb.pl: 6.9 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Dwójka małżonków porywa oficera policji, aby ten pomógł odzyskać zabrane im dziecko. Jakie przygody czekają ich po drodze i czy uda im się odnaleść swój skarb?
Ocena Filmweb.pl: 6.2 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Familijny
Nasz bohater ma dośc bycia niechcianym dzieckiem w swojej rodzinie.W trakcie Boże Narodzenia Pete przebudza się i odkrywa , że znów jest 25 grudnia.Ten dzień powtarza się po raz kolejny i kolejny...
Ocena Filmweb.pl: 7.4 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
Okrutny przestępca terroryzuje mieszkańców Nowego Jorku serią niespodzewanych zamachów bombowych. Zeżeli policjant John McClane nie spełni jego wymagań, terrorysta zaatakuje poraz kolejny.Czy Johnowi uda się go powstrzymać przed zniszczeniem miasta?
Ocena Filmweb.pl: 5.3 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
Carl Brackstone, w tej samej chwili bierze ślub, gdy dostaje znak by natychmiastowo spotkać się ze swoim szefem. Jego kompanem kumpel i świadek na ślubie Sean Davidson. Szef daje im do wykonani misję odbicia czterech komandosów kryjówki nieobliczalnego i niezrównoważonego pułkownika Melgrewa. Carl i Sean dostają się nieopodal bazy Melgrewa. Udaje im się nawet wejść do środka, ale ich niechciane przybycie szybko zostaje odkryte i razem zost...
Wyników na stronę: 10 | 20 | 30




szukaj video:

| Wybierz sobie wygląd strony: