Popularne:

Gatunek:

Ocena:

Z roku:

Ocena Filmweb.pl: 6.4 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Przygodowe
Joan i Jack przeżywają kryzys w związku. Podczas gdy pisarka zgadza się przyjąć zaproszenie od szejka, jej partner spotyka dawnego kumpla, Ralpha.
Ocena Filmweb.pl: 4.9 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Fantastyka
Ziemia zostaje zaatakowana przez siły ciemności. Grupa mistrzów wschodnich sztuk walki usiłuje zapobiec katastrofie.
Ocena Filmweb.pl: 6.5 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dokumentalne
Siły zła chcą podbić Ziemię. Aby to uczynić, muszą pokonać ziemskich wojowników w Mortal Kombat, turnieju na śmierć i życie.
Ocena Filmweb.pl: 6.7
Zobacz trailer | Gatunek: Thriller
Pracownik straży przybrzeżnej podejmuje próbę uratowania ludzi uwięzionych na tankowcu zniszczonym podczas sztormu.
Ocena Filmweb.pl: 6.6 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
Dwaj potomkowie założyciela szkoły sztuk walki jednoczą siły i rozpoczynają bitwę z siewcami niesprawiedliwości na ulicach Hong Kongu.
Ocena Filmweb.pl: 6.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
Ogień zasnuwa niebo nad Gotham City, gdy Batman staje do walki z Fireflyem, Tuskiem i Killerem Mothem. Kiedy dym opada, Batman znika, a jedynym świadkiem tego zdarzenia jest Batwoman. Teraz, gdy batsygnał pozostaje bez odpowiedzi, a miasto znajduje się na krawędzi, Nightwing i Robin tworzą niełatwy sojusz z Batwoman i nowym przybyszem Batwingiem, aby odkryć złowrogi spisek.
Ocena Filmweb.pl: 4.6 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
Czarnoskóry były przestępca chce zerwać z przeszłością. Dostaje jednak od kuzyna propozycję łatwego zarobku. Urodzony we Francji Senegalczyk, parający się napadaniem na banki, probuje zerwać z przestępczym życiem. Otrzymuje jednak telefon z Dakaru, w którym jego kuzyn kusi go wyjątkowo łatwym zarobkiem.
Ocena Filmweb.pl: 5.4 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Charyzmatyczny kaznodzieja Dan Day (Pierce Brosnan) stoi na czele potężnego, chrześcijańskiego ruchu wyznaniowego. Podlegają mu wspólnoty na rozległych terenach, które dokładnie kontroluje. Jedynym nieprzyjemnym elementem zakłócającym jego sielankowe życie jest wścibski ateista i profesor uniwersytecki dr Paul Blaylock (Ed Harris), otwarcie szydzący z kaznodziei i wyzywający go na serię debat. Gdy dochodzi do ich prywatnego spotkania, Dan ...
Ocena Filmweb.pl: 6.3 Napisy
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
W Justice League vs. Teen Titans podczas jednej z misji Ligi Sprawiedliwości agresywność Damiana prawie doprowadza do jej porażki. Zdecydowano się wysłać go na szkolenie z grupą Teen Titans. Pojawia się jednak problem – ojciec Raven, demon zwany Trigon ucieka z międzywymiarowego więzienia. Jednocześnie opanowuje umysły wszystkich członków Ligi Sprawiedliwości.
Ocena Filmweb.pl: 4.4 Napisy
Zobacz trailer | Gatunek: Horror
Historia dzieje się w 1565 roku w czasach epidemii dżumy w Azji, a chorzy po śmierci przeistaczają się w zombie.
Ocena Filmweb.pl: 6.8
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Poncjusz Piłat zleca rzymskiemu centurionowi rozwiązanie zagadki zniknięcia ciała Chrystusa po ukrzyżowaniu.
Ocena Filmweb.pl: 5 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
Kiedy na granicy amerykańsko-kanadyjskiej znika transport narkotyków, kartel zmusza byłego komandosa sił specjalnych do odnalezienia zestrzelonego ładunku.
Ocena Filmweb.pl: 4.9 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
Tara, Kris i Sammi stają się właścicielkami walizki z 3 mln dolarów. Kiedy postanawiają zachować pieniądze do własnego użytku, sprawy przybierają niespodziewany obrót.
Ocena Filmweb.pl: 5.3 Dubbing
Zobacz trailer | Gatunek: Przygodowe
Dwie gwiazdy gimnastyki muszą przemienić się w supertajne agentki do zadań specjalnych, by schwytać tajemniczego złodzieja.
Ocena Filmweb.pl: 3.7 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
Opowieść o magii, legendach i wielkiej wojnie, do której dochodzi w roku 120 n.e., kiedy to rzymskie legiony i azjatyckie hordy spotykają się w olbrzymiej bitwie, która zadecyduje o losach ówczesnego świata.
Ocena Filmweb.pl: 6.2 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
Dillon (Wes Chatham) to były zapaśnik a zarazem mistrz NCAA, który został niesłusznie skazany za napaść na policjanta. Po dziesięciu latach opuszcza więzienie i wraca do domu w Baton Rouge, w Luizjanie. Wkrótce odkrywa, że jego przyjaciel Jake (Devon Sawa) ma poważne kłopoty związane z hazardem. Dillon postanawia spłacić jego dług poprzez walki w klatkach.
Ocena Filmweb.pl: 3.8 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
Kiedy grupa terrorystów planuje atak na Stany, tajniacy ze specjalnej jednostki śledczej dostają zadanie zinfiltrowania oraz zneutralizowania zagrożenia.
Ocena Filmweb.pl: 5.7 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
Kiedy rosyjski tankowiec zostaje porwany przez somalijskich piratów na Morzu Arabskim, akcji wyzwolenia podejmuje się nowicjusz Sanya.
Ocena Filmweb.pl: 6.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
Naukowcy wystrzeliwują w atmosferę substancję CW7, która ma zapobiec globalnemu ociepleniu. Gwałtowne ochłodzenie klimatu wywołuje nową epokę lodowcową, a ekstremalne mrozy zabijają prawie wszystkie żywe istoty na Ziemi. 17 lat później, w roku 2031, nieliczni ludzie, którzy przetrwali kataklizm, podróżują pociągiem zarządzanym przez tajemniczego Wilforda . Pojazd okrąża planetę w ciągu 12 miesięcy, przebijając się przez lód i ...
Ocena Filmweb.pl: 5.9 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
Były złodziej szuka swojej zaginionej córki, która została porwana i zamknięta w bagażniku taksówki.
Wyników na stronę: 10 | 20 | 30
szukaj video:

| Wybierz sobie wygląd strony:

Oglądaj filmy i seriale konkurencji
Dostęp do katalogu plików video
Playlisty, kanały, własna telewizja!
Elitarna społeczność Films-Online
Szereg nieznanych w Polsce funkcji
Wypożyczalnia filmów bez wychodzenia z domu
Rozszerz swoje możliwości