Telewizja internetowa

Popularne:

Gatunek:

Ocena:

Z roku:

Ocena Filmweb.pl: 5.9 Lektor
Gatunek: Komedia
Ojciec Carlo przez lata był misjonarzem w Afryce. Na skutek licznych nieporozumień i kryzysu wiary, postanawia wrócić do swojej rodziny, która mieszka we Włoszech. Na miejscu dowiaduje się, że jego tata poślubił o wiele młodszą od siebie kobietę...
Ocena Filmweb.pl: 3.6 Lektor
Gatunek: Akcja
Imperator Tiberius (Eric Roberts) posyła swojego najlepszego generała, Marcusa (Kevin Stapleton), by uwolnił starożytnych Rzymian od przerażającego cyklopa. Wkrótce okazuje się jednak, że prawdziwe zło czai się gdzie indziej. Marcus zostaje bowiem zmuszony do udziału w walkach gladiatorów. Jednoczy siły z cyklopem, aby pokonać skorumpowanego imperatora.
Ocena Filmweb.pl: 4.7 Lektor
Gatunek: Akcja
Remake klasyki amerykańskiego kina akcji - filmu Komando z 1985 roku. Tym razem w rolę bohatera wciela się rosyjski odpowiednik Arnolda Schwarzeneggera, Mikhail Porechenkov. Jako Iwan - komandos w stanie spoczynku, cieszy się zasłużonym odpoczynkiem, mieszkając wraz z córką Żenią w leśnej osadzie, z dala od cywilizacji. Ich spokój przerywa pewnego dnia nalot uzbrojonego oddziału, który porywa Żenię, a od Iwana żąda - w zamian za życie ...
Ocena Filmweb.pl: 7.5 Lektor
Gatunek: Akcja
Akcja filmu M. Manna rozgrywa się w Los Angeles. Główny bohater Max (J. Foxx), zarabiający na życie jako nocny taksówkarz, zabiera pasażera, którym okazuje się płatny zabójca (T. Cruise). Zmusza on kierowcę, by ten, wożąc go od jednego miejsca do drugiego, pomógł mu w wykonaniu pięciu zleceń. Przed Maxem stanie zadanie uratowania własnego życia i ostatniej ofiary mordercy.
Ocena Filmweb.pl: 5.5 Lektor
Gatunek: Komedia
Historia rewolwerowca Lucky Luke przeniesiona z komiksu na duży ekran. Tytułowy bohater zostaje poproszony przez prezydenta Stanów Zjednoczonych o zaprowadzenie porządku w miasteczku Daisy City. Lucky Luke przyjmuje zadanie i walczy i zwycięża (jak to przystało na bohatera) z groźnymi przestępcami. W tym filmie poznajemy historię Lucky Luka od dzieciństwa aż po chwalebny powrót do rodzinnego miasta.
Ocena Filmweb.pl: 5.5 Napisy
Gatunek: Fantastyka
Bohaterką filmu jest zwykła dziewczyna, która posiadła nadprzyrodzone zdolności. Ze swoich niecodziennych mocy korzysta w szkole i sporcie, dzięki czemu odnosi liczne sukcesy. Szczęście zaczyna się od niej odwracać, gdy szereg przykrości spotyka jej najbliższych.
Ocena Filmweb.pl: 6.2 Lektor
Gatunek: Akcja
Korea, XVII wiek. Dowódca gwardii samozwańczego króla, niepokonany mistrz miecza Yun, dostaje rozkaz wytropienia i zlikwidowania nieuchwytnego zamachowca, mordującego kolejnych nowo mianowanych dostojników. Z pozoru proste zadanie okazuje się najtrudniejszą próbą w jego życiu. Zrealizowana z niezwykłym rozmachem, pięknie sfilmowana superprodukcja pełna dynamicznych pojedynków na miecze i spektakularnych scen batalistycznych, nie pozbawiona ...
Ocena Filmweb.pl: 7.3 Lektor
Gatunek: Dramat
Kiedy szesnastoletnia Jacey zachodzi w ciążę ze swoim siedemnastoletnim chłopakiem Bradem, początkowo chce oddać dziecko do adopcji, jednak wkrótce po jego narodzinach rezygnuje z tego pomysłu. Matka dziewczyny - Terry namawia ją, by udawała, że Charlie jest jej bratem, a nie synem. Jacey przenosi się do nowej szkoły zrywając kontakt z chłopakiem, który nie wie nic o ciąży. W liceum dziewczyna zaprzyjaźnia się z nauczycielką Donną Coo...
Ocena Filmweb.pl: 4.3 Napisy
Gatunek: Horror
Na nieznanych, dzikich rejonach, szóstka przyjaciół rozbija obóz, by miło spędzić wolny od obowiązków czas. Jednak gdy jeden z nich, po kąpieli w zagłębieniu z wodą dostaje gorączki i po pewnym czasie cofa się do formy drapieżnika, urlop zamienia się w koszmar. Zaczyna się dramatyczna walka o życie.
Ocena Filmweb.pl: 5.8 Lektor
Gatunek: Horror
Cheng Li-sheung jest atrakcyjną i zaradną dziewczyną, która postanawia zakupić dom. Po przeprowadzce okazuje się, że Cheng nie potrafi porozumieć się z nowymi sąsiadami. Aby podtrzymać swoje idealne wyobrażenie domu, postanawia pozbyć się tych, którzy je rujnują.
Wyników na stronę: 10 | 20 | 30szukaj video:

| Wybierz sobie wygląd strony: