Popularne:

Gatunek:

Ocena:

Z roku:

Ocena Filmweb.pl: 6.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Erika Miller (Ivana Chýlková) kończy właśnie czterdzieści cztery lata. Był mąż Viktor (Bohumil Klepl) składa jej życzenia za pośrednictwem radia, przyjaciel gej Richard (Ondřej Sokol) wręcza kobiecie krem przeciwzmarszczkowy, zaś liberalna matka (Zuzana Kronerová) zamawia dla niej występ striptizera. Bez wątpienia ten dzień należy do niej. Mogłoby się wydawać, że jubilatka jest spełniona i osiągnęła życiowy sukces. Mieszka w ko...
Ocena Filmweb.pl: 7.7 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Urocza, prawdziwa brytyjska komedia zrealizowana przez Richarda Curtisa. Historia nielegalnego, rockowego radia które nadawało z …łodzi, pływającej wokół Wielkiej Brytanii. W filmie występują znakomite gwiazdy kina brytyjskiego. Film dla wszystkich miłośników dobrego kina i świetnej muzyki.
Ocena Filmweb.pl: 6.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Główny bohater to Lawrence Wetherhold (Dennis Quaid), niesympatyczny owdowiały profesor języka angielskiego na uniwersytecie w Pittsburghu, który znajduje nową miłość w osobie swojej byłej studentki (Sarah Jessica Parker). Próbuje naprawić relacje ze swymi dorosłymi dziećmi (Ellen Page i Ashton Holmes), studentami tego uniwersytetu, a wszystko komplikuje nieoczekiwana wizyta jego adoptowanego brata (Thomas Haden Church).
Ocena Filmweb.pl: 5.8 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Najseksowniejsza komedia lata! Pierwszy film w reżyserii Madonny pełen błyskotliwego humoru, zaskakujących dialogów i pikantnych wątków z biografii królowej muzyki POP. "Mądrość i seks" to opowieść o trojgu młodych przyjaciół, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielokulturowym Londynie. Główny bohater – wokalista zespołu punk-rockowego A.K. (Eugene Hutz) nie może utrzymać się z muzyki, więc zarabia na życie, spełniając pe...
Ocena Filmweb.pl: 5.8 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Poniżany przez wszystkich reporter szkolnej gazetki (Reese Thompson) zostaje podpuszczony przez najpopularniejszą uczennicę katolickiej szkoły średniej (Mischa Barton) do rozwiązania zagadki kradzieży odpowiedzi egzaminów końcowych. Chłopak odkrywa, że w spisek zamieszane są najpopularniejsze osoby w szkole, której dyrektorem jest dziwaczny weteran Pustynnej Burzy (Bruce Willis).
Ocena Filmweb.pl: 6.3 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Gina, młoda kobieta, przenosi się z Chicago do Atlanty, gdzie mieści się prestiżowa szkoła muzyczna, w której uczyć ma się jej córeczka. Gina rozpoczyna pracę w salonie kosmetycznym, ale kiedy szef zaczyna mieć zastrzeżenie do jej pracy, ona otwiera swój własny salon piękności.
Ocena Filmweb.pl: 6.5 Lektor
Gatunek: Dokumentalne
Niepokojące opowieści o duchach pojawiają się od wieków. Ludzie obdarzeni umiejętnością postrzegania pozazmysłowego twierdzą, że słyszą głosy, widzą zjawy i czują zmiany temperatury otoczenia, co ma świadczyć o tym, że duchy egzystują wśród nas. Wraz z naukowcami, którzy zbadają umysły ludzi nawiedzonych przez duchy, podążymy za tajemniczymi błyskami oraz zagadkowymi cieniami utrwalonymi na taśmie filmowej. Postaramy się odd...
Ocena Filmweb.pl: 5.5 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Wojenne
Film oparty na opowiadaniu Harutoshi Fukui. Dramat z czasów II wojny światowej. Akcja filmu rozgrywa się latem 1945 roku, po zrzuceniu bomby atomowej na Hiroszimę. Bohaterami obrazu są japońscy marynarze - załoga nowoczesnej łodzi podwodnej wyposażonej w supertajną broń: Lorelei System. Ich akcja ma powstrzymać Amerykanów przed kolejnymi uderzeniami nuklearnymi.
Ocena Filmweb.pl: 6.9 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Gwen Cummings jest dziennikarką. Mieszka w Nowym Jorku i w pełni korzysta z uroków życia. Niestety nie potrafi dobrze się bawić bez alkoholu. Każda jej impreza jest mocno zakrapiana, a Gwen nie potrafi się obyć bez alkoholu. Przełomem w jej życiu okazuje się ślub jej siostry. Gwen upija się, uprowadza ślubną limuzynę i rozbija ją. Zostaje za to skazana na 28 dni pobytu w klinice odwykowej, 28 dni najgorszych w jej życiu. Początkowo dz...
Ocena Filmweb.pl: 6.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Kac Vegas 3 - trzeci i ostatni film z bijącej wszelkie rekordy serii komedii w reżyserii Todda Phillipsa. Tym razem nie ma ślubu ani wieczoru kawalerskiego. Nic więc nie może pójść‡ nie tak, prawda? Ale kiedy sł‚ynna wataha wyrusza w podróż, wszystko może się™ zdarzyć.
Wyników na stronę: 10 | 20 | 30
szukaj video:

| Wybierz sobie wygląd strony: