Popularne:

Gatunek:

Ocena:

Z roku:

Ocena Filmweb.pl: 7.6 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Bohater filmu Bill Maher, jeden z najbardziej popularnych satyryków w Stanach Zjednoczonych, mistrz w ośmieszaniu osób publicznych (głównie polityków), zasłynął również jako prześmiewca religijny. Dokument jest zapisem jego podróży, między innymi do Salt Lake City, Watykanu i Jerozolimy, podczas których Maher odwiedza przedstawicieli różnych religii i sekt, a także niewierzących. Wśród jego rozmówców są chrześcijanie, muzułmanie,...
Ocena Filmweb.pl: 5.7 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Były mistrz ping-ponga zostaje zwerbowany przez rząd w celu przeniknięcia w ramy podziemnej organizacji. Ma on za zadanie zniszczyć przestępczego organizatora zgromadzeń, zajmującego się przeprowadzaniem ryzykownych zawodów.
Ocena Filmweb.pl: 5.6 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Nastoletni Roscoe (Ricky Ullman) przyjaźni się z Samanthą (Leah Pipes), która jest członkiem szkolnego zespołu rockowego. Niestety, grupa nie odnosi sukcesu. Roscoe postanawia pomóc przyjaciółce w karierze. Dochodzi do wniosku, że brak popularności zespołu wynika z tego, że Samantha nie jest w stanie śpiewać, grać na gitarze i tańczyć na scenie jednocześnie. Postanawia stworzyć hologram, który wykonywałby układy choreograficzne podcz...
Ocena Filmweb.pl: 7.5 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Jesse (Ethan Hawke) i Celine (Julie Delpy) spotykają się we Wiedniu. Wogóle się nie znają, lecz spędzają ze sobą całą noc. Gdy muszą się rozstać, obiecują sobie, że zobaczą się ponownie za pół roku. Lecz tak się nie stało. Mija 9 lat. Jesse jest już dojrzałym pisarzem, a Celine mieszka sama w Paryżu. Gdy mężczyzna promuje swoją nową książkę, spotykają się przypadkowo. Nie wiedzą dokładnie co ich łączy. Mają bardzo mał...
Ocena Filmweb.pl: 4.2 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
Film opowiada o Hunterze, którego cała rodzina zginęła pożarta przez zombie. Teraz ma jeden cel w życiu: wymordować tyle nieumarłych, ile się tylko da. Pomoże mu w tym nienawidzący zombiaków ojciec Jesus i to właśnie w tej roli zobaczymy Trejo.
Ocena Filmweb.pl: 6.4 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
"Mistrz" to fascynująca historia spotkania wizjonera, który głosi, że odkrył zagadkę istnienia (Philip Seymour Hoffman), i człowieka, który mu uwierzył i zaczął ślepo wypełniać jego polecenia (Joaquin Phoenix). To opowieść o pragnieniu władzy i miłości, o mrokach ludzkiej duszy i odwiecznej tęsknocie za swoim miejscem na ziemi.
Ocena Filmweb.pl: 2.8 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Horror
Akcja rozgrywa się w alternatywnym świecie, w którym żyją ludzie zdolni do przemiany w bezlitosne zwierzęta. Cały ich świat zostanie wywrócony do góry nogami, kiedy do ich krainy przybywa łowca glów.
Ocena Filmweb.pl: 7.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Dramatyczna historia braci, którzy pochodzą od wampirów. Gdy przyjaciele Sei'a (Yanagishita Tomo) i Midori (Suzuki Airi) z uczelni zostają brutalnie zabici, wpływa to mocno na głównego bohatera. W tym samym czasie pojawia się starszy brat Sei'a, Ai (Kato Kazuki), która zjawia się po pięciu latach. Wyjawia zmieszanemu Sei'owi szokującą prawdę o morderstwach. Czy przeznaczenia jakie łączy braci zjednoczy ich?
Ocena Filmweb.pl: 6.5 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Jest to kolejna z ekranizacji tej powieści - klasyki. Oprócz historii Genjiego w tej wersji została również opowiedziana wizja jak książka mogła powstawać i co wpływało na jej autorkę, Murasaki Shikibu.
Ocena Filmweb.pl: 6.3 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Fabuła obrazu to historia włóczęgi grającego na banjo, który uciekł ze swojego rodzinnego miasta po tym jak przed laty zastrzelił zastępcę szeryfa. Po trzydziestu latach podróży po całym kraju postanawia powrócić do domu. Tam okazuje się, że nikt na niego nie czeka. Jeden z jego synów to alkoholik, który mieszka w Alabamie. Drugi ściga swoją żonę (Duff), która uciekła z domokrążcą. Trzeci zaś jego potomek to fanatyk voodoo, k...
Wyników na stronę: 10 | 20 | 30
szukaj video:

| Wybierz sobie wygląd strony:

Oglądaj filmy i seriale konkurencji
Dostęp do katalogu plików video
Playlisty, kanały, własna telewizja!
Elitarna społeczność Films-Online
Szereg nieznanych w Polsce funkcji
Wypożyczalnia filmów bez wychodzenia z domu
Rozszerz swoje możliwości