Telewizja internetowa

Popularne:

Gatunek:

Ocena:

Z roku:

Ocena Filmweb.pl: 6.4 Lektor
Gatunek: Fantastyka
Komedia pełna efektów specjalnych. Niesmiały i gapowaty Nicky jest fanem heavy metalu. Sprawa drugorzędną jest fakt, iż Nicky jest synem diabła i mieszka w piekle. Kiedy ojciec postanawia nie zrzec się tronu, Nicky wraz z dwoma starszymi braćmi wybierają się do Nowego Jorku by tam stworzyć swoje wlasne "piekło na Ziemi". Niszcząc naturalny porządek rzeczy występują przeciwko tacie.
Ocena Filmweb.pl: 7.5 Lektor
Gatunek: Fantastyka
Młoda kobieta, przekonana o istnieniu pozaziemskich cywilizacji, pracuje przy obsłudze radioteleskopów i czeka na sygnały z Kosmosu. Jej marzenia zostają spełnione, rozpoczynają się prace nad nowym statkiem kosmicznym, bohaterka ma zostać pierwszym pasażerem.
Ocena Filmweb.pl: 5.6 Napisy
Zobacz trailer | Gatunek: Horror
Heather Mason przez całe życie ucieka przed niebezpiecznymi siłami, których nie może wytłumaczyć. W dniu swoich osiemnastych urodzin nawiedzona kolejnymi koszmarami i zniknięciem ojca, odkrywa że nie jest osobą, za którą się dotychczas uważała. To odkrycie wprowadza ją w głąb świata pełnego demonów. Jeżeli ich nie przezwycięży, utknie w Silent Hill na zawsze.
Ocena Filmweb.pl: 3.8 Napisy
Zobacz trailer | Gatunek: Przygodowe
Chciwy biznesmen rozpoczyna pracę na dziewiczych dotąd terenach. Ingerencja ludzi rozwściecza żyjącą w pobliskich jaskiniach Wielką stopę. Kilkunastometrowy potwór rozpoczyna krwawy rajd po okolicy niszcząc wszystko na swojej drodze.
Ocena Filmweb.pl: 10 Polski
Zobacz trailer | Gatunek: Inne
Mariusz Wach 10 listopada w Hamburgu zmierzył się z bokserskim mistrzem świata federacji WBA, IBF i WBO w wadze ciężkiej Wladimirem Klitschko.
Ocena Filmweb.pl: 7.6 Napisy
Zobacz trailer | Gatunek: Fantastyka
Goose jest młodzieńcem, który poznaje Anthony'ego. Niedługo po tym dowiaduje się, że jego nowy przyjaciel został obdarzony niezwykłą umiejętnością - za pomocą dotyku potrafi dostrzec krzywdy drugiego człowieka.
Ocena Filmweb.pl: 8.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Familijny
Bennie jest chłopcem o złotym sercu, który często wpada w kłopoty. Pedagodzy twierdzą, że wybuchowy temperament Benniego wynika z faktu, że tęskni on za ojcem, który wyjechał do Hiszpanii w poszukiwaniu pracy.Chłopiec z pomocą przyjacił postanawia ściągnąć swojego tatę do domu na zbliżające się Święta.
Ocena Filmweb.pl: 6.4 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Fantastyka
Dramat psychologiczny, opowiadający o genialnym matematyku Donovanie (Danny Glover), który obwinia się nie tylko za to, że przyczynił się do powstania bomby atomowej, ale również za wypadek samochodowy w którym zginęły jego żona i córka. W 30 rocznicę tych tragicznych wydarzeń, powraca do rodzinnego domu, gdzie doświadcza przerażających deja vu związanych z przeszłością. Przekonany, że historia się powtarza, Donovan ryzykuje wszyst...
Ocena Filmweb.pl: 5.3 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
Kiedy agent Neil Shaw wychodzi z ukrycia , aby wyjaśnić sprawę morderstwa swego byłego mentora, natrafia na ślad zdrady i niebezpiecznej korupcji. Pod opieką swego przyjaciela i kandydata do sejmu, ma za zadanie wyprostować sytuację. Kiedy coraz więcej osób zamieszanych w konflikt ginie, Shaw zaczyna sobie zdawać sprawę, że został wystawiony jako przynęta.
Ocena Filmweb.pl: 7.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Wojenne
Widowiskowy film akcji. Pilot amerykańskiej marynarki wojennej zestrzelony zostaje nad terytorium wrogiego państwa. Jego dowódca postanawia złamać rozkazy przełożonych i zorganizować misję ratunkową.
Wyników na stronę: 10 | 20 | 30
szukaj video:

| Wybierz sobie wygląd strony: