Popularne:

Gatunek:

Ocena:

Z roku:

Ocena Filmweb.pl: 7.8 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Hilary Swank wciela się w rolę nauczycielki, która ma zupełnie inne podejście do swoich uczniów. Jej podopiecznymi jest tak zwana trudna młodzież. Nauczycielka prosi, aby uczniowie pisali dzienniki ze swoimi przemyśleniami.
Ocena Filmweb.pl: 4.9 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Horror
Czarnym bohaterem filmu jest psychopatyczny mikołaj, który prowadzi swoja listę niegrzecznych ludzi. Każdy kto na nią trafi, wkrótce umrze. Staruszek w czerwonym kostiumie osobiście o to zadba.
Ocena Filmweb.pl: 6.5 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
Schwytani międzynarodowi zabójcy zostają zamknięci w środku nowoczesnego bunkra znanego jako zabójcza komnata. Aby wydostać się z tego betonowego piekła muszą stoczyć ze sobą pojedynek...
Ocena Filmweb.pl: 7.7 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
W przeddzień wybuchu I Wojny Światowej czternastoletnia Oda von Siering wraca do Poll, swojej rodzinnej miejscowości położonej na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Dziewczynka wiezie ze sobą prochy matki, która zmarła w Berlinie. Na bystrą i dociekliwą bohaterkę czeka jej ojciec Ebbo, naukowiec zainteresowany podejrzanymi eksperymentami rasowymi.
Ocena Filmweb.pl: 6.8 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Thriller
Historia jednej z najbardziej znanych, w historii Nowego Jorku, sprawy zaginięcia Katie Marks(Kirsten Dunst) - żony spadkobiercy nowojorskich nieruchomości, Davida Marksa (Ryan Gosling). Opowieść zaczyna się w latach '70, kiedy młody David poznaje dziewczynę wynajmująca mieszkanie w jednej z kamienic należących do Jego ojca. Młodzi zakochują się w sobie i zaczynają wspólne życie poza miastem, wbrew oczekiwaniom bogatego ojca Davida (Fra...
Ocena Filmweb.pl: 7.6 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Znakomici twórcy Joel i Ethan CoenEthan Coen powracają z pełnym akcji i suspensu najbardziej odważnym i ambitnym obrazem w ich karierze! Pewien myśliwy znajduje niedaleko granicy z Meksykiem paczkę heroiny, dwa miliony dolarów i wielu zabitych. Zabiera ze sobą gotówkę. Oczywiście obie strony nieudanego interesu chcą odzyskać stracone pieniądze i narkotyki, a także zabić wszystkich świadków. W ten sposób Moss wraz z całą rodziną musi ...
Ocena Filmweb.pl: 7.4 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Obyczajowe
Błyskotliwa, romantyczna i zarazem niebezpieczna historia miłosna o przypadkowych spotkaniach, niespodziewanych i gwałtownych namiętnościach, pociągu i zwykłych zdradach. Film BLIŻEJ w reżyserii Mike'a Nicholsa, stanowiący adaptację nagrodzonej sztuki teatralnej Patricka Marbera, jest historią czwórki nieznajomych, których losy przypadkowo splatają się ze sobą.
Ocena Filmweb.pl: 7.6 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
We wrześniu 1971 pluton rekrutów przybywa na szkolenie piechoty do Fort Polk w stanie Luizjana znanego jako Tigerland, ostatniego przystanku przed podróżą do Wietnamu. Trenuje się tam ludzi na bagnach w warunkach zbliżonych do tych panujących w Wietnamie. Szkolenie odbywa się według twardego systemu, aby stworzyć z nich żołnierzy, lecz jeden z żołnierzy po prostu chce być człowiekiem.
Ocena Filmweb.pl: 6.3 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Tippi Hedren (Sienna Miller) jest mało znaną amerykańską aktorką, która nagle otrzymuje propozycję zagrania w filmie samego Alfreda Hitchcocka. Bez wahania przyjmuje ofertę.
Ocena Filmweb.pl: 7.2 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Obraz opowiada o 17-letniej afroamerykańskiej dziewczynie z Brooklynu. Utalentowana uczennica powoli akceptuje swoją orientację seksualną i z pomocą przyjaciółki rozpoczyna poszukiwania dziewczyny.
Wyników na stronę: 10 | 20 | 30
szukaj video:

| Wybierz sobie wygląd strony: