Popularne:

Gatunek:

Ocena:

Z roku:

Ocena Filmweb.pl: 6.4 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Fantastyka
Film oparty na na legendarnej historii 47 roninów z początku XVIII wieku. Grupa samurajów przez rok planowała zemstę za śmierć swojego pana na urzędniku sądowym. Winni morderstwa, zgodnie z kodeksem bushido, popełnili grupowe seppuku. Do dziś uważani są za bohaterów narodowych, symbol walki o sprawiedliwość nawet za cenę życia.
Ocena Filmweb.pl: 7.8 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Pełna humoru, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia człowieka, który nie zamierza żegnać się z życiem. Ron żyje z dnia na dzień. Pali jak smok, lubi bourbon, kobiety i rodeo. Nic ponad szybkie i proste przyjemności. Wiadomość o tym, że jest nosicielem wirusa HIV to dla niego szokujący wyrok, z którym nie chce się pogodzić. Jedzie do Meksyku, z którego zamierza szmuglować zakazane w USA leki. Po powrocie niespodziewanie zdobywa so...
Ocena Filmweb.pl: 5.6 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Thriller
Student, który zarabia na czesne uprawiając internetowy hazard, pada ofiarą oszustwa i zostaje doprowadzony do ruiny. Mimo iż grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo, wyrusza na Florydę, by wymierzyć sprawiedliwość właścicielowi portalu, bezwzględnemu gangsterowi, który nie cofnie się przed niczym, by udowodnić, że "kasyno zawsze wygrywa".
Ocena Filmweb.pl: 6.4 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Produkcja opowiada o prawdziwej historii Clyde'a Barrowa - charyzmatycznego rabusia, który razem z młodą kelnerką, Bonnie Parker, przygotowuje jeden z najbardziej znanych skoków na bank w historii.
Ocena Filmweb.pl: 5.8 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Horror
Opowieść o trzech młodych ludziach, którzy są nawiedzani przez ducha ich przyjaciela, który zmarł zeszłego lata w tajemnicznych okolicznościach.
Ocena Filmweb.pl: 7.9 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Niezwykła historia miłosna, samotny pisarz - Theodore (Joaquin Phoenix) kupuje nowy system operacyjny, który jest tak zaprojektowany, aby spełnić wszystkie potrzeby użytkownika. Między nim, a jego systemem operacyjnym rozwija się romans... Ta nieprawdopodobna opowieść pokazuje jak wielki wpływ może mieć na nas nowoczesna technologia.
Ocena Filmweb.pl: 4.9 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Lizzie i Peter od wielu lat bezskutecznie starają się o dziecko. Zmęczeni walką postanawiają się poddać. Wskutek przygody na jeden wieczór Andie, najlepsza przyjaciółka Lizzie, niespodziewanie zachodzi w ciążę.
Ocena Filmweb.pl: 7.9 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Podczas realizowanego z ogromnym rozmachem koncertu grupy Metallica, młody członek ekipy koncertowej Trip (Dane DeHaan), dostaje zlecenie odebrania niezwykle ważnej przesyłki. Rutynowe z pozoru zadanie przeradza się w groźną, surrealistyczną odyseję, którą muzycznie ilustruje Metallica, wykonując na żywo swoje ikoniczne utwory. Zdeterminowany, by dostarczyć przesyłkę Metallice, zdany wyłącznie na siebie Trip pokonuje opustoszałe ulice mi...
Ocena Filmweb.pl: 6.3 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Romans
Początek XX wieku, Paryż - wyrafinowana stolica sztuki. Miasto artystów, mody i elegancji, teatrów i muzyki - przoduje w nowinkach, wyznacza światowe trendy. Ale Paryż znany jest także ze swoich kurtyzan: kobiet pięknych, inteligentnych, opłacanych sowicie za swoje usługi i oferującym tajniki sztuki kochania elitom. Jedną z tych dam jest Léa. Kiedy kurtyzana planuje już skończyć ze swoim zawodem i prowadzić wygodne życie, na jej drodze st...
Ocena Filmweb.pl: 5.6 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Bajki
Film opowiada o przygodach 6 kotów z zaułka, które za wszelką cenę starają się zarobić pieniądze. Niestety nie mają zawsze szczęścia, bo na ich drodze stoi Posterunkowy Glut.
Ocena Filmweb.pl: 5.5 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Bajki
Biała, pies cyrkowy i Strzała, kundel uliczny - nie śniły nawet o podróży za granicę, a co dopiero o podboju galaktyki! Przezabawny zbieg okoliczności rzuci te dwa niezwykłe czworonogi w wir wielkiej przygody! Zanim jednak sięgną gwiazd zaliczą odjechany i karkołomny trening dla prawdziwych kosmonautów... Wspaniała, malowniczo zrealizowana animacja wzrusza, zaciekawia i uczy, że nawet ktoś zupełnie od nas różny może zostać naszym n...
Ocena Filmweb.pl: 4.2 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Film opowiada o 12-letnim chłopcu imieniem Ace wychowywanym tylko przez matkę, która na co dzień jest opiekunką zwierząt w miejskim ZOO. Chłopiec podobnie jak jego ojciec ma żyłkę detektywa. Na swoim koncie ma już niejedną zakończoną sprawę poszukiwania zaginionych zwierząt swoich kolegów i koleżanek z klasy. Pewnej nocy w ZOO ma miejsce kradzież małej pandy. Podejrzenie pada na matkę chłopca. Od tej pory Ace przejmuje sprawy w swoje ...
Ocena Filmweb.pl: 6.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Fajtłapowaty, a do tego jeszcze uparty, policjant Gervais (Eric Judor), jest pośmiewiskiem całego komisariatu. Od lat bezskutecznie próbuje bowiem złapać przebiegłego złodzieja Curtisa (Ramzy Bedia). Funkcjonariusz stawia sobie to zadanie za punkt honoru. Jednak za każdym razem powtarza się ta sama sytuacja. Ilekroć Gervais jest już o krok od pojmania go, sprytnemu Curtisowi udaje się uciec, ośmieszając przy tym biednego stróża prawa.
Ocena Filmweb.pl: 6.8 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Horror
Młoda utalentowana pisarka Ting-yin pisząca pod pseudonimem Xu Jun zainspirowana sukcesem swoich ostatnich dzieł zaczyna tworzyć nową powieść. Wydawca nieopatrznie zapowiada premiere i odkrywa tytuł książki: Gwai wik (Kraina Duchów). Ting-yin cierpi na kompletny brak weny, w dodatku pojawia się mężczyzna, który pozostawił ją przed ośmioma laty. Wszystko to zaczyna przerastać młodą pisarke. Po sporządzeniu wstępnego projektu książki...
Ocena Filmweb.pl: 6.7 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Film oparty na faktach. Pewna Szwajcarka zakochuje się w Masajskim wojowniku podczas swojego pobytu w Kenii. Postanawia wyjść za niego za mąż nawet, jeśli miałaby dostosować się do ich stylu życia.
Ocena Filmweb.pl: 6.2 Lektor
Gatunek: Akcja
W górach, oddalonych 300 kilometrów od Tokio, rozbija się awionetka. Jedynym ocalałym jest niemowlę - amerykański chłopiec Andrew Collins. Adoptuje go stary samuraj Tatsuya, który uczy podopiecznego wschodnich sztuk walki. Po osiągnięciu pełnoletności młody człowiek otrzymuje z rąk przybranego rodzica starożytny miecz rodowy. Budzi to gniew i zawiść prawowitego syna wojownika, Kenjiro, który związał się z mafijną organizacją Yakuzą...
Ocena Filmweb.pl: 5.9 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Thriller
Zycie prokuratora okręgowego wywraca się do góry nogami, gdy za morderstwo, które popełnił zostaje aresztowany i oskarżony niewinny człowiek.W rolach głównych Samuel L. Jackson oraz Dominic Cooper.
Ocena Filmweb.pl: 7.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
1980 rok. Grupa zapaleńców stara się opracować program do gry w szachy. Dzięki niemu komputer byłby w stanie pobić człowieka. W tym celu zatrzymują się w bliżej nieokreślonym hotelu. Między chłopcami dojdzie do wielu trudnych sytuacji, również z powodu obecności w tym gronie dziewczyny. To jednak dopiero początek...
Ocena Filmweb.pl: 5.9 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
Wszyscy znajomi Julie (Jennifer Westfeldt) i Jasona (Adam Scott) mają już dzieci. Doprowadzają one do psucia się relacji między małżonkami. Dwójka przyjaciół decyduje się na dziecko, utrzymując przyjacielskie stosunki. Chcą dzięki temu uniknąć złego wpływu jakie potomstwo ma na romantyczne związki.
Ocena Filmweb.pl: 4.9 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Akcja
W trakcie treningu jednostka SWAT zostaje uwięziona w opuszczonym hangarze. Jak się okazuje policjanci znaleźli się w centrum potyczki między dwoma gangami.
Ocena Filmweb.pl: 5.3 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Signe (Judit Weegar) ma 15 lat, chodzi do dziewiątej klasy. Wśród uczniów jest właściwie niewidoczna, gdyż dominuje tam grupa niezbyt miłych chłopaków. Pewnego dnia w klasie pojawia się nowa uczennica Saga (Julia Sporze), silna i pewna siebie dziewczyna. Wydaje się być tysiąc razy silniejsza od innych, gdy naśmiewa się z chłopców, podobnie jak oni wcześniej ze słabszych od siebie. Signe i inni z zaciekawieniem obserwują, jak w ich otoc...
Ocena Filmweb.pl: 6.2 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Komedia
W alternatywnej rzeczywistości, w której toczy się akcja, kłamstwo nie istnieje. Wszyscy od zwykłych ludzi aż po wysokich rangą obywateli mówią prawdę, bez względu na konsekwencję. Życiowy nieudacznik o imieniu Mark (Ricky Gervais) nabywa zdolność kłamania i odkrywa, że może na tym skorzystać. Szybko nabywa fortunę, oraz staje się sławną i rozpoznawalna osobą. Czy zdoła dzięki mówieniu nieprawdy zdobyć serce ukochanej?
Ocena Filmweb.pl: 7.6 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Jeden dzień – być może najważniejszy – z życia Georga Falconera (Colin Firth), profesora uniwersyteckiego, który nie może pogodzić się z tym, że właśnie stracił swoją wielką miłość. Tego dnia pozornie nieistotne spotkania i czas spędzony z dawną ukochaną (Julianne Moore), otworzą przed nim niespodziewanie szanse na nowe uczucie.
Ocena Filmweb.pl: 7.1 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Brooklyn, rok 1985. Zatłoczony świat jest tłem opowieści o trzech przyjaciołach na całe życie, którzy muszą zmierzyć się z pytaniami o miłość, stratę i lojalność.
Ocena Filmweb.pl: 6.9 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Dramat
Adaptacja klasycznej powieści dla dzieci autorstwa Noel Streatfeild. Anglia, lata 30. XX wieku. Ekscentryczny angielski badacz Matthew zwany GUM w czasie swoich podróży znajduje trzy malutkie, osierocone dziewczynki, które adoptuje i postanawia wychować razem ze swoją siostrzenicą Sylvią (Fox). Dziewczynki, choć tak naprawdę nie spokrewnione i zupełnie różne zostają wychowane jako siostry Fossil: najstarsza Pauline posiada duży talent akto...
Ocena Filmweb.pl: 6.2 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Thriller
Rodzice Mikeya zmarli gdy ten był jeszcze dzieckiem. Mikey trafił pod opiekę Rose, która była płatną zabójczynią. Opiekując się młodym chłopcem postanowiła przekazać mu całą swoją wiedzę aby mieć godnego wspólnika, a z czasem następcę. Tak też się stało. Gdy Mikey wyrósł na dorosłego mężczyznę podejmował zadania razem z Rose i był w tym bardzo dobry. Podczas jednego ze zleceń w Rose coś pęka i nie może pociągnąć za ...
Ocena Filmweb.pl: 5.6 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Horror
Pięć kobiet, Dorothy, Sheeley, Kate, Paige i Lily przyjaźnią się od czasów szkolnych. Przed laty na balu walentynkowym wystawiły na pośmiewisko brzydala i nieudacznika, Jeremy'ego Meltona. Teraz jedna z koleżanek, Shelley Fisher zostaje zamordowana. Pozostałe otrzymują karteczki walentynkowe z pogróżkami podpisane JM. Kobiety są przerażone. Najbardziej o swoje życie obawia się Dorothy, przez którą Jeremy na balu został wyśmiany i pobit...
Ocena Filmweb.pl: 3.1 Lektor
Gatunek: Komedia
Film ten jest parodią takich filmów jak: "Park jurajski", "Rambo", "Drakula", "King Kong", "Rodzina Addamsów" a nawet "Edward Nożycoręki". Vladimir, przylatuje na wyspę pewnego zwariowanego naukowca, w poszukiwaniu swojej zaginionej kury. Naukowiec ten prowadzi badania nad DNA dinozaurów. Pragnie przywrócić gady do życia. Przez przypadek, DNA dinozaurów łączy się z DNA kury i w ten sposób powstają kury-giganty. Vladimir, naukowiec i pracow...
Ocena Filmweb.pl: 6.5 Lektor
Gatunek: Fantastyka
Młody chłopak staje się nieproszonym gościem na zlocie czarownic. Przemieniony w mysz próbuje udaremnić ich nikczemne plany.
Ocena Filmweb.pl: 6.6 Lektor
Zobacz trailer | Gatunek: Fantastyka
Ekranizacja światowego bestsellera, będącego pierwszą częścią serii sprzedanej w Polsce w ilości ponad 100 tysięcy egzemplarzy. Otwórz wrota do innego świata. Współczesny Nowy Jork. Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray przypadkiem odkrywa, iż należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, pół aniołów, którzy toczą odwieczną walkę w obronie naszego świata przed atakami demonów. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matk...
Wyników na stronę: 10 | 20 | 30
szukaj video:

| Wybierz sobie wygląd strony: